potrzebujesz gotówki?

Polityka prywatności

I. WSTĘP

 1. Serwis internetowy chwilowki.formnet.pl szanuje prywatność osób odwiedzających jego stronę internetową oraz zapewnia bezpieczeństwo ich danych w każdym momencie korzystania ze swojej strony.
 2. Wszelkie dane osobowe znajdują się pod ochroną i są przez nas przetwarzane zgodnie z powszechnie obowiązującym prawem, w tym w szczególności z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z poz.zm.).
 3. Administratorem danych osobowych osób korzystających z usług serwisu internetowego chwilowki.formnet.pl jest DFEX INVESTMENTS LIMITED z siedzibą w Avlonos, 1 Maria House, 1075 Nicosia na Cyprze, Company Registration Number: HE 280711, EU VAT: CY10280711W.
 4. Użytkownikiem serwisu internetowego chwilowki.formnet.pl może być wyłącznie osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

II. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 1. Świadcząc nasze usługi korzystamy wyłącznie z danych, które są niezbędne do identyfikacji danej osoby. W zakres tych danych wchodzą w szczególności: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz nr PESEL. Dane osobowe przechowywane są przez nas do momentu odwołania przez Użytkownika wyrażonej zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z procedurą opisaną w pkt II ust. 2.
 2. Każdy Użytkownik serwisu internetowego chwilowki.formnet.pl, którego dane osobowe są przez nas gromadzone za jego zgodą, ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe oraz ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, a także uzyskania informacji na temat celu, zakresu i sposobu ich przetwarzania. Użytkownik ma również prawo do żądania czasowego lub stałego wstrzymania przetwarzania danych lub usunięcia udostępnionych danych osobowych. Aby odwołać zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub cofnąć zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, należy wysłać stosowną informację do Serwisu za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce kontakt.
 3. Administrator może udostępniać dane  Użytkowników serwisu chwilowki.formnet.pl swoim Partnerom wymienionym w Regulaminie serwisu chwilowki.formnet.pl w przypadkach ściśle określonych w regulaminie oraz Partmerom wymienionym w tymże Regulaminie. Ponadto Administrator może udostępniać dane  Użytkowników serwisu chwilowki.formnet.pl na żądanie organów państwowych. W pozostałych przypadkach dane o Użytkownikach serwisu chwilowki.formnet.pl nie są ujawniane żadnym osobom trzecim, o ile nie jest to wymagane prawem.
 4. W szczególności dane osobowe Użytkownika Serwis chwilowki.formnet.pl może przekazać za zgodą Użytkownika Partnerom Serwisu w celu umożliwienia Partnerowi Serwisu skontaktowanie się z Użytkownikiem zainteresowanym wybranym produktem finansowym.
 5. Serwis chwilowki.formnet.pl przekazuje Partnerom Serwisu dane osobowe Użytkownika wyłącznie do przetwarzania w zakresie udzielonej przez Użytkownika zgody, jednakże Serwis nie ma wpływu na sposób wykorzystania danych osobowych przez swoich Partnerów. Użytkownik powinien zapoznać się z polityką prywatności i zasadami ochrony danych osobowych przyjętymi przez Partnera Serwisu, gdyż Serwis chwilowki.formnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania przez nie danych osobowych.
 6. Dane na temat Użytkowników naszego serwisu internetowego oraz ich preferencji mogą być ujmowane i ujawniane w formie statystyk, przy czym statystyki takie pozostają anonimowe i nie zawierają danych identyfikujących poszczególnych Użytkowników.

III. ZASADY KORZYSTANIA Z „PLIKÓW COOKIES”

 1. Wizyta w serwisie internetowym należącym do chwilowki.formnet.pl wiąże się z koniecznością tworzenia małych plików tekstowych, umieszczanych na komputerze Użytkownika przez przeglądarkę, służących do identyfikacji Użytkownika, jego osobistych preferencji oraz podnoszenia jakości oferowanych przez nas usług.
 2. Pliki cookies nie służą przetwarzaniu danych osobowych i nie zawierają jakichkolwiek informacji pozwalających na identyfikację osoby korzystającej z naszych usług. Gromadzone są one w celach statystycznych i dotyczą wyłącznie aktywności w serwisach internetowych. Pliki te również w żaden sposób nie wpływają na wydajność ani bezpieczeństwo sprzętu technicznego użytego do komunikacji z serwisami internetowymi. Użytkownik ma prawo do usuwania tych plików wg własnych preferencji.

IV. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

 1. Celem serwisu chwilowki.formnet.pl jest zapewnienie Użytkownikom usług o najwyższej jakości. Jeżeli jednak poziom obsługi zostanie uznany przez Użytkownika za niewystarczający, może on złożyć reklamację w formie pisemnej przesyłając ją do Serwisu za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce kontakt.
 2. Reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, adres e-mail osoby zgłaszającej reklamację oraz opis zdarzenia, które stanowi przyczynę reklamacji.
 3. Informacje o wyniku postępowania reklamacyjnego zostaną przekazane Użytkownikowi za pośrednictwem poczty elektronicznej w terminie 30 dni od daty otrzymania zgłoszenia przez chwilowki.formnet.pl. W sytuacji gdy sprawa będzie wymagała przeprowadzenia postępowania wyjaśniającego, Serwis zastrzega sobie prawo wydłużenia terminu rozpatrzenia reklamacji, o czym Użytkownik składający reklamację zostanie niezwłocznie poinformowany.

V. KONTAKT

W przypadku pytań, wniosków lub uwag uprzejmie prosimy o skontaktowanie się korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce kontakt.

 

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Jesteśmy właśnie po to, by Ci pomóc.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda minuta Twojego czasu jest bardzo cenna. W dzisiejszym świecie należy działać szybko i efektywnie. I taki właśnie jest proces otrzymania u nas pożyczki. Cała procedura przebiega gładko, bez zbędnych formalności, tak aby maksymalnie oszczędzić Twój czas. Nie czekaj dłużej tylko złóż wniosek już dziś!

więcej informacji

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone

W ramach serwisu internetowego chwilowki.formnet.pl gromadzi informacje udostępniane przez Ciebie w wypełnionym wniosku, celem dopasowania ich do konkretnej, stworzonej indywidualnie dla Ciebie oferty. Operator tej strony nie jest pożyczkodawcą ani nie podejmuje decyzji o ich udzieleniu. chwilowki.formnet.pl może udostępniać uzyskane w powyższy sposób dane na każdym etapie procesu ich weryfikacji osobom trzecim, wliczając w to członków sieci pożyczkowych oraz innym podmiotom, z którymi współpracuje w ramach działań marketingowych. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Potencjalni Pożyczkodawcy sprawdzą dane wskazane przez Ciebie we wniosku w celu ocenienia czy są w stanie udzielić Ci pożyczki. chwilowki.formnet.pl nie gwarantuje, że przedstawi Twoje dane Pożyczkodawcy oraz, że Twój wniosek o udzielenie pożyczki będzie zaaprobowany. Czas transferu kwoty pożyczki jest zróżnicowany i zależy od Pożyczkodawcy. Nie wszyscy Pożyczkodawcy gwarantują, iż udzielona kwota pożyczki będzie do Twojej dyspozycji w przeciągu godziny od złożenia wniosku. Nie wszyscy pożyczkodawcy zapewniają możliwość udzielenia pożyczki w kwocie do 3 000 zł.

*RRSO wynosi 0% w przypadku nowych klientów poszczególnych instytucji pożyczkowych współpracujących z serwisem chwilowki.formnet.pl oraz w ramach aktualnych promocyjnych ofert dostępnych na rynku.